Łysiny 32,
67-400 Wschowa

Powitanie

Msze święte w niedzielę

w Parafii Łysiny

Łysiny - godz. 8.00 , 12.00 Tylewice - godz. 9.30 , 10.30

Zapraszamy

Start

Super User
Odsłony: 15

RóżaniecDoGranic2

 

Różaniec do Granic

W tym roku "Różaniec do Granic" będzie miał swoją kontynuację. Odbędzie się w dniach 1-8 listopada w całej Polsce, ale w innej formie niż przed trzema laty. Wydarzenie będzie składać z dwóch elementów – dla rodzin i dla parafii. Jak przekonują organizatorzy, „pragniemy modlić się o pojednanie, przebaczenie i uzdrowienie wszelkich ran związanych z utratą dziecka nienarodzonego. Owocem takiej modlitwy Polaków może być wzmocnienie nadziei i wiary oraz przyjęcie pokoju Bożego”
Szczegóły na stronie www.rozaniecdogranic.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

2020 © Nogo All Rights Reserved.