Łysiny 32,
67-400 Wschowa

Powitanie

Msze święte w niedzielę

w Parafii Łysiny

Łysiny - godz. 8.00 , 12.00 Tylewice - godz. 9.30 , 10.30

Zapraszamy

Start

Super User
Odsłony: 27
 
Bohaterowie Boga
 
 
 
Rekolekcje weekendowe dla młodzieży męskiej w Rokitnie - «Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali». (2 Kor 12,9)  
Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży oraz Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu zaprasza na rekolekcje weekendowe dla młodzieży męskiej pt. „Bohaterowie Boga”, które odbędą się w Rokitnie, w dniach 15-17 października 2021 r. Przeznaczone są one dla młodzież męskiej od 14 roku życia.
Celem rekolekcji jest odkrycie relacji z Panem Bogiem na podstawie historii bohaterów biblijnych. Bóg ciągle nas wzywa i powołuje do wielkich rzeczy. Często w swojej słabości, grzechu i lęku nie potrafimy pójść do przodu, chowamy się w miejscach, które nie pozwalają nam rozwinąć skrzydeł i prawdziwie latać. To miejsca które nie dają nam pełni szczęścia. Nie inaczej było w życiu bohaterów biblijnych. Oni jednak, umocnieni mocą Boga, potrafili odważnie pójść do przodu, wiedząc, że prawdziwa moc Boga wydobywa ich z tego, co słabe. Zapraszamy do pójścia drogą Bohaterów Boga - to również droga naszego serca.
Bardzo proszę Księży o zachęcenie młodzieży w parafiach, a jeśli trzeba, to o pomoc finansową lub pomoc z transportem do Rokitna.  Koszt wszystkich rekolekcji weekendowych w Rokitnie, organizowanych przez Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży w tym roku szkolnym wynosi 120 zł.  
Zapisy na najbliższe rekolekcje dokonują się poprzez wypełnienie formularza elektronicznego, dostępnego tutaj:  Formularz zgłoszeniowy
Po zgłoszeniu każdy uczestnik otrzyma szczegółowe informacje.
 
ks. Damian Drop
Diecezjalny Duszpasterz Powołań
Referent Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży
Kurii Biskupiej Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej
e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kategoria:

2021 © Nogo All Rights Reserved.